Walczymy z trądzikiem!

Walczymy z trądzikiem!

W sieci istnieje mnóstwo sposobów na wyleczenie trądziku. Często można napotkać ogólnodostępne preparaty do walki z trądzikiem takie jak: tabletki, suplementy diety, maści, kremy, płyny i wiele innych rzeczy. Nawet dermatolodzy próbują nam pomóc na wiele sposobów, lecz bardzo często jest to nieskuteczne. Celować kosmetykami, tabletkami można w nieskończoność, a przecież chodzi nam o efekt.

Jakiś czas temu poznałam wyjątkowo skuteczny zabieg, który jak na zwalczanie trądziku przynosi szybkie efekty ( Tak, wiem ze to brzmi jak fragment bajki albo tania reklama 😉 ). Jest to zabieg z komórkami macierzystymi. Sama w to do końca nie mogłam uwierzyć póki nie zobaczyłam „żywych” efektów, a nie tylko zdjęć, które można łatwo retuszować.

Już opowieści o tym zabiegu wzbudzają wiele radości, gdyż mowa jest o skutecznej walce z trądzikiem. Komórki macierzyste bardzo dobrze znane w medycynie potrafią działać cuda regenerując różne struktury. A teraz mamy je już w kosmetyce J oczywiście kosmetyka to nie medycyna i pracujemy trochę inaczej. Nic nie pobieramy z ciała i nic nie wstrzykujemy, podczas zabiegu możesz czuć się bezpiecznie. Zabieg EISZELLE wykorzystuje komórki macierzyste pobrane z tkanek specjalnej rasy owiec. Cały proces jest sterylny, bezpieczny a materiał, który do nas trafia jest najwyższej jakości.

Jestem tak zafascynowana całym tym zabiegiem, że mogłabym o nim mówić i mówić ale przejdźmy już do konkretów.

O zabiegu EISZELLE Klapp Cosmetics z komórkami macierzystymi:

Co jest celem?

Celem terapii EISZELLE jest pobudzenie skóry do odnowy poprzez aktywację „uśpionych” komórek macierzystych skóry, a więc uaktywnienie i jednoczesne wspieranie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zdolność do nieograniczonej liczby podziałów komórek macierzystych skutkuje nieustanną regeneracją naskórka i skóry właściwej.

Jakie są efekty przy problemie ze skórą trądzikową?

Regeneracja skóry trądzikowej

Złagodzenie stanów zapalnych

Stymulacja blizn potrądzikowych

Pobudzenie procesów naprawczych skóry, a więc wspomaganie gojenia

Przed zabiegiem:

Niezbędna jest konsultacja kosmetyczna, podczas której postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania oraz dobrać odpowiednią pielęgnację dla Twojej skóry.

Cena konsultacji: 70zł*

Zabieg nie może być wykonany w trakcie leczenia dermatologicznego i bezpośrednio po jego zakończeniu.

 

Dla skóry trądzikowej zabieg jest w dwóch wariantach (oba warianty omawiamy podczas konsultacji):

  1. Zabieg całkowicie nieinwazyjny, który nie przerywa ciągłości skóry. Polega na nałożeniu komórek macierzystych na skórę objętą trądzikiem.

Po zabiegu: Brak okresu rekonwalescencji, co oznacza, że po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków. Zaleca się stosowanie indywidualnie dobranych kosmetyków do pielęgnacji domowej.

 

  1. Zabieg wykonany przy pomocy dermarollera. Polega na wcześniejszym mikronakłuwaniu (mezoterapia mikroigłowa). Zalecany przy bliznach potrądzikowych.

Po zabiegu: Krótki okres rekonwalescencji (kilka dni, w zależności od indywidualnej szybkości regeneracji skóry). Zaleca się stosowanie indywidualnie dobranych kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Czas na efekty:

Bez tytułu

Efekty po zabiegu można zaobserwować po ok. 10 tygodniach. W tym czasie skóra zaczyna się regenerować, a jej zdolność regeneracji zależy od wielu czynników, m.in. od wieku, ogólnego stanu zdrowia, spożywania alkoholu, kofeiny, palenia papierosów, diety, ilości snu, stresu.

Bez tytułu 1

 

Podsumowując:

Cel zabiegu: Regeneracja skóry trądzikowej- zmniejszenie stanów zapalnych oraz blizn

Ilość zabiegów: w większości przypadków wystarcza 1 zabieg

Czas trwania zabiegu: max. 1,5 godz.

Efekty: widoczne po ok. 10 tygodniach

Cena zabiegu: 699zl

Cena zabiegu z mezoterapią mikroigłową: 899zł

Cena konsultacji: 70zł*

 

 

Eiszelle na str

 

 

*w cenie konsultacji otrzymasz bon na kwotę 70zł, który możesz zrealizować na zakup kosmetyków

Kilka dodatkowych informacji znajdziecie tutaj: str 16-17 https://issuu.com/jarek.wysocki/docs/for_you_06/4

Zapraszam na konsultację, na której dowiesz się jeszcze więcej o zabiegu oraz opowiem Ci o prawidłowej pielęgnacji Twojej skóry, nie tylko w przypadku skóry trądzikowej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *